Danışmanlık

Danışmanlık adı altında yapılan bu paylaşım aslında hedeflenen noktaya gidilmesinde gerekli tüm verilerin doğru şekilde kullanılması için bir bilgi ve tecrübe paylaşımıdır.
Baristas danışmanlık noktasında neler yapar? Bütçelenen, hedef marka modelinin ihtiyaçlarını belirleyerek markanın ortaya çıkması için gerekli olan yol haritasının çizilmesini sağlar. 
Bu yol haritası üzerinde neler vardır? Hedef kitle, doğru lokasyon seçimi, lokasyon içerisindeki operasyonu düzenleyici mimari değişiklikler, hizmet tarzı, personelin belirlenmesi ve eğitimi, markaya bağlılığın sağlanması, içecek menüsü, reçetelendirme, doğru ürün sunumu için gerekli materyallerin belirlenmesi vardır. Ayrıca personelin uyum süreci için pratik eğitimlerinin verilmesi, marka içerisinde sunulması istenen ürünlerin belirlenmesi, nakit yönetimi, Ofis eğitimi gibi birçok konuda talep doğrultusunda destek verilmektedir. Hedef, sürdürülebilir ve uzun soluklu bir çalışma ortamı yaratarak kurumsal bir marka oluşturulmasında yatırımcıya destek vererek doğru adımlar atılmasını sağlamaktır.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ:

 MİMARİDE OPERASYONEL DEĞİŞİKLER

 MAKİNE DESTEK,

 BAR İSTASYONU KURULUM DESTEK,

 EKİPMAN DESTEK ,

 YİYECEK VE PASTA İSTASYONU KURULUM DESTEK, 

 MENÜ FİYAT ÇALIŞMASI,

 GÜNLÜK RAPORLAMA, TEMİZ ÇİZELGESİ, CHECK LİSTLER,

 TASARIM DESTEĞİ

 İÇECEK REÇETE TARİFLERİ

 BARİSTA EĞİTİMİ 
     Eğitim İçeriği

  1. Kahvenin Tarihçesi
  2. Hizmet Eğitimi
  3. Satış Eğitimi
  4. Hijyen Eğitimi
  5. Yiyecek Eğitimi Temel
  6. Kahve Demleme Yöntemleri
  7. Espresso Sanatı
  8. İçecek Hazırlama Eğitimi
  9. Pratik Eğitimi 

EĞİTİM KİTAPCIĞI 

 AÇILIŞ SONRASI DENETİM VE DEĞERLENDİRME

  ÜRÜN DESTEĞİ